Πατήστε ESC για κλείσιμο

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (25-2)

Newsteam 0 Comments

Κυριαρχεί… το σεντόνι.

Ποδόσφαιρο

22:00 Τσέλσι – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 1

22:00 Νάπολι – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 2 

Μπάσκετ

05:00 Λέικερς – Πέλικανς, COSMOTE SPORT 4 

Ποδηλασία

12:45 Παγκόσμιο Τουρ, EUROSPORT 

Σνούκερ

15:00 The Players Championship, EUROSPORT

20:55 The Players Championship, EUROSPORT

Τένις

12:00 ATP 500 Dubai, COSMOTE SPORT 6

17:00 ATP 500 Dubai, COSMOTE SPORT 6

02:00 ATP 500 Acapulco, COSMOTE SPORT 7

06:00 ATP 500 Acapulco, COSMOTE SPORT 7

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (25-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (24-2)

Newsteam 0 Comments

Εχει και σήμερα… πράμα.

Ποδόσφαιρο

16:00 Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα, ΕΡΤ SPORTS

21:30 Αϊντραχτ Φρ. – Ουνιόν Βερ., COSMOTE SPORT 3

21:30 Ζιλ Βισέντε – Μπενφίκα, COSMOTE SPORT 7

21:45 Τρουά – Οσέρ, NOVASPORTS 2

22:00 Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

19:00 Βουλγαρία – Λετονία, ΕΡΤ SPORTS

21:00 Βοσνία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, NOVASPORTS 1

03:00 Ρόκετς – Νικς, COSMOTE SPORT 4

Ποδηλασία

12:45 Παγκόσμιο Τουρ, EUROSPORT

Σνούκερ

20:55 The Players Championship, EUROSPORT

Τένις

12:00 ATP 500 Dubai, COSMOTE SPORT 6

19:00 ATP 500 Dubai, COSMOTE SPORT 6

02:00 ATP 500 Acapulco, COSMOTE SPORT 7

06:00 ATP 500 Acapulco, COSMOTE SPORT 7

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (24-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (23-2)

Newsteam 0 Comments

Δεσπόζει το ντέρμπι της Τούμπας

Ποδόσφαιρο

12:00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (U19), PAOK TV

13:00 Παναχαϊκή – Εργοτέλης, ΕΡΤ SPORTS

13:00 Οσασούνα – Γρανάδα, COSMOTE SPORT 2

13:00 ΑΕΛ 64 – ΠΑΟΚ (Γ), Youtube, AC PAOK

13:30 Τζένοα – Λάτσιο, NOVASPORTS 1

14:30 Νυρεμβέργη – Ντάρμσταντ, COSMOTE SPORT 8

15:00 Αλαβές – Αθλέτικ Μπιλμπάο, COSMOTE SPORT 7

15:00 Παναιτωλικός – Πανιώνιος, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Καλαμάτα – Καβάλα, ΕΡΤ3

15:00 Φωστήρας –  Μοσχάτο, telesport.gr

15:00 Πόρος – ΑΟ Αγίου Νικολάου, crete2day.com

15:30 Φίτεσε – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 4

16:00 Αταλάντα – Σασουόλο, NOVASPORTS 1

16:00 Τορίνο – Πάρμα, NOVASPORTS 3

16:00 Βερόνα – Κάλιαρι, NOVASPORTS 5

16:00 Μάντσεστερ Γ. – Γουότφορντ, COSMOTE SPORT 1

16:30 Λεβερκούζεν – Αουγκσμπουργκ, COSMOTE SPORT 3

17:00 Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 2

17:15 Ατρόμητος – Ξάνθη, ΕΡΤ SPORTS

17:15 Βόλος – ΑΕΛ, NOVASPORTS 2

17:45 Χεράκλες – Αγιαξ, NOVASPORTS 4

18:30 Αρσεναλ – Εβερτον, COSMOTE SPORT 1

19:00 Ρόμα – Λέτσε, NOVASPORTS 3

19:00 Βόλφσμπουργκ – Μάιντζ, COSMOTE SPORT 3

19:30 ΑΕΚ – ΟΦΗ, NOVASPORTS 1

19:30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός, PAOK TV

19:30 Χετάφε – Σεβίλλη, COSMOTE SPORT 2

19:30 Σπόρτινγκ Λ. – Μποαβίστα, COSMOTE SPORT 7

21:45 Ιντερ – Σαμπντόρια , ΝOVASPORTS 3

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό, NOVASPORTS 2

22:00 Ατλέτικο Μ. – Βιγιαρεάλ, COSMOTE SPORT 2

22:30 Πόρτο – Πορτιμονένσε, COSMOTE SPORT 7

Μπάσκετ

13:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Γ), Youtube, AC PAOK

18:00 Αιγάλεω – Πανελευσινιακός, telesport.gr

22:30 Λέικερς – Σέλτικς, COSMOTE SPORT 4

23:00 Μπάτλερ – Κράιτον, FOX SPORTS

01:00 Ράπτορς – Πέισερς, COSMOTE SPORT 7 

Χάντμπολ

11:30 Πυλαία – Ολυμπιακός, ΕΡΤ SPORTS

14:30 Στουτγκάρδη – Γκέπινγκεν, COSMOTE SPORT 5

18:00 Βέσπρεμ – Μονπελιέ, COSMOTE SPORT 8

Ποδηλασία

13:05 Παγκόσμιο Τουρ, EUROSPORT 2

15:00 Σειρά Pro, Ανδαλουσία, EUROSPORT 2

Σνούκερ

13:30 Shoot Out, EUROSPORT

20:45 Shoot Out, EUROSPORT

23:45 Shoot Out, EUROSPORT

Ενόργανη Γυμναστική

07:00 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστραλία, COSMOTE SPORT 9

Τένις

15:00 ATP 250 Marseille Open, COSMOTE SPORT 9

22:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (23-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (22-2)

Newsteam 0 Comments

Τίγκα το πρόγραμμα!

Ποδόσφαιρο

14:00 Θέλτα – Λεγανές, COSMOTE SPORT 2

14:00 Αμβούργο – Σαν Πάουλι, COSMOTE SPORT 7

14:30 Τσέλσι – Τότεναμ, COSMOTE SPORT 1

14:30 Μπρέντφορντ – Μπλάκμπερν, NOVASPORTS 2

15:00 Ολυμπιακός Β. – Νίκη Βόλου, ΕΡΤ3

16:00 Μπολόνια – Ουντινέζε, NOVASPORTS 1

16:30 Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3

16:30 Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ, COSMOTE SPORT 5

16:30 Χέρτα Βερολίνου – Κολωνία, COSMOTE SPORT 7

16:30 Φράιμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ, COSMOTE SPORT 8

17:00 Γουίγκαν – Μίλγουολ, NOVASPORTS 4

17:00 Μπαρτσελόνα – Εΐμπαρ, COSMOTE SPORT 2

18:30 Μαρσέιγ – Ναντ, NOVASPORTS 3

19:00 ΣΠΑΛ – Γιουβέντους, NOVASPORTS 1

19:30 Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, NOVASPORTS 2

19:30 Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι, COSMOTE SPORT 1

19:30 Σάλκε – Λειψία, COSMOTE SPORT 3

19:30 Σοσιεδάδ – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 2

20:00 Λαμία – Αρης, ΕΡΤ SPORTS

20:45 Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ, NOVASPORTS 4

21:00 Λιλ – Τουλούζ, NOVASPORTS 3

21:45 Φιορεντίνα – Μίλαν, NOVASPORTS 1

22:00 Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

15:30 Ρέθυμνο – Λαύριο, ΕΡΤ SPORTS

17:30 ΠΑΟΚ – Φοίνικας, ΕΡΤ SPORTS

19:00 Κάνσας – Μπέιλορ, COSMOTE SPORT 8

21:00 Μίσιγκαν – Πέρντιου, COSMOTE SPORT 8

21:30 Βιγιανόβα – Σαβιέ, FOX SPORTS

22:30 Κλίπερς – Κινγκς, COSMOTE SPORT 4

03:30 Μπακς – 76ers, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ

17:30 ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου, EΡΤ SPORTS

18:00 ΠΑΟΚ – ΑΟ Θήρας (Γ), Youtube, AC PAOK

22:00 Μόντσα – Καζαλματζιόρε (Γ), COSMOTE SPORT 9

Πόλο

14:00 Εθνικός – Γλυφάδα, ΕΡΤ SPORTS

20:00 Ολυμπιακός – Μπαρτσελονέτα, ΕΡΤ3 

Χάντμπολ

17:00 ΠΑΟΚ – Φίλιππος Βέροιας, Youtube, AC PAOK

19:15  ΑΟΑΟΔΚ – ΠΑΟΚ (Γ), Youtube, AC PAOK 

Σνούκερ

17:45 Shoot Out, EUROSPORT

20:45 Shoot Out, EUROSPORT 

Τένις

16:00 ATP 250 Marseille Open, COSMOTE SPORT 9

18:00 ATP 250 Marseille Open, COSMOTE SPORT 9

22:00 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6 

UFC / Boxing

02:00 Paul Felder – Dan Hooker, COSMOTE SPORT 8

06:00: Deontay Wilder – Tyson Fury, COSMOTE SPORT 7 

Ποδηλασία

16:00 Σειρά Pro, Ανδαλουσία, EUROSPORT 2

Ενόργανη Γυμναστική

09:00 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστραλία, COSMOTE SPORT 9

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (22-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (21-2)

Newsteam 0 Comments

Κυριαρχεί η Euroleague.

Ποδόσφαιρο

15:00 Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας, ΕΡΤ SPORTS

19:30 Οσναμπρικ – Αουε, COSMOTE SPORT 8

21:30 Μπάγερν – Πάντερμπορν, COSMOTE SPORT 3

21:45 Μετς – Λιόν, NOVASPORTS 1

21:45 Μπρέσια – Νάπολι, NOVASPORTS 4

21:45 Ντέρμπι Κάουντι – Φούλαμ, NOVASPORTS 24

22:00 Μπέτις – Μαγιόρκα, COSMOTE SPORT 2 

Μπάσκετ

19:00 Ελλάδα – Βουλγαρία, ΕΡΤ SPORTS

20:00 Ερυθρός Αστέρας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, NOVASPORTS 3

21:30 Παναθηναϊκός – Μπαρτσελόνα, NOVASPORTS 2

21:30 Μπάγερν  – Εφες, NOVASPORTS 5

22:00 Βαλένθια – Μακάμπι Τελ Αβίβ, NOVASPORTS 3

05:30 Μπλέιζερς – Πέλικανς, COSMOTE SPORT 4 

Σνούκερ

14:45 Shoot Out, EUROSPORT

20:45 Shoot Out, EUROSPORT 

Ποδηλασία

16:00 Σειρά Pro, Ανδαλουσία, EUROSPORT 2

Τένις

16:00 ATP 250 Marseille Open, COSMOTE SPORT 9

20:00 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

20:00 ATP 250 Marseille Open, COSMOTE SPORT 9

00:00 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (21-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (20-2)

Newsteam 0 Comments

Κυριαρχεί το Europa League.

Ποδόσφαιρο

19:55 Europa League, Λεπτό προς Λεπτό, COSMOTE SPORT 1

19:55 Μπριζ – Μάντσεστερ Γ., COSMOTE SPORT 3

19:55 Αϊντραχτ Φρ. – Σάλτσμπουργκ, COSMOTE SPORT 4

19:55 Σαχτάρ Ντονέτσκ – Μπενφίκα, COSMOTE SPORT 5

19:55 Χετάφε – Αγιαξ, COSMOTE SPORT 7

19:55 Λουντογκόρετς – Ιντερ, COSMOTE SPORT 8

19:55 Σπόρτινγκ Λ. – Μπασάκσεχιρ, COSMOTE SPORT 9

22:00 Ολυμπιακός – Αρσεναλ, COSMOTE SPORT 2

22:00 ΑΠΟΕΛ – Βασιλεία, COSMOTE SPORT 3

22:00 Λεβερκούζεν – Πόρτο, COSMOTE SPORT 4

22:00 Ρόμα – Γάνδη, COSMOTE SPORT 5

22:00 Ρέιντζερς – Μπράγκα, COSMOTE SPORT 7

22:00 Γουλβς – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 8

22:00 Βόλφσμπουργκ – Μάλμε, COSMOTE SPORT 9 

Μπάσκετ

19:00 Ζενίτ  – Αλμπα, NOVASPORTS 3

19:45 Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης, NOVASPORTS 2

19:15 Ολυμπιακός – Βιλερμπάν, NOVASPORTS 1

21:45 Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι, NOVASPORTS 3

22:00 Μπασκόνια – Ζάλγκιρις, NOVASPORTS 2

02:00 Πίστονς – Μπακς, COSMOTE SPORT 4

03:00 76ers – Νετς, COSMOTE SPORT 7 

Ποδηλασία

16:00 Σειρά Pro, Ανδαλουσία, EUROSPORT 2 

Σνούκερ

17:00 Shoot Out, EUROSPORT

20:45 Shoot Out, EUROSPORT 

Τένις

21:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

00:00 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (20-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (19-2)

Newsteam 0 Comments

Κυριαρχεί το Champions League και το clasico στο βόλεϊ. 

Ποδόσφαιρο

18:15 ΑΕΚ – Παναιτωλικός, COSMOTE SPORT 3

21:30 Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ, COSMOTE SPORT 8

22:00 Τότεναμ – Λειψία, COSMOTE SPORT 1

22:00 Αταλάντα – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 2 

Μπάσκετ

01:30 Μπάτλερ – Σίτον Χολ, FOX SPORTS

Βόλεϊ

18:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, ΕΡΤ SPORTS

19:30 ΑΟ Θήρας – Δρέσδη (Γ), COSMOTE SPORT 7

21:30 Μάασεϊκ – Γιαστρέμπζκι Βέγκελ, COSMOTE SPORT 9

Ποδηλασία

16:00 Σειρά Pro, EUROSPORT 2

Στίβος

21:00 GP Λιέβιν, EUROSPORT

Τένις

21:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

00:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (19-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (18-2)

Newsteam 0 Comments

Το Champions League… επιστρέφει. 

Ποδόσφαιρο

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

22:00 Ντόρτμουντ – Παρί Σεν Ζερμέν, COSMOTE SPORT 2 

Βόλεϊ

19:30 Σβιτέλσκι – Ολυμπιακός (Γ), COSMOTE SPORT 7

21:30 Νοβάρα – Λοτζ (Γ), COSMOTE SPORT 8

Τένις

21:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

00:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (18-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (17-2)

Newsteam 0 Comments

Κάτι έχει και σήμερα.

Ποδόσφαιρο

15:00 Λεβαδειακός – Παναχαϊκή, ΕΡΤ SPORTS

19:30 ΟΦΗ – Ατρόμητος, NOVASPORTS 1

21:30 Μπόχουμ – Στουτγκάρδη, COSMOTE SPORT 8

21:45 Μίλαν – Τορίνο, NOVASPORTS 1

21:45 Σατορού – Λανς, NOVASPORTS 2

22:00 Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 2

Τένις

21:30 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

00:00 ATP 500 Rio Open, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (17-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (16-2)

Newsteam 0 Comments

Γεμάτο το πρόγραμμα!

Ποδόσφαιρο

13:00 Σεβίλλη – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 2

13:30 Ουντινέζε – Βερόνα, NOVASPORTS 2

14:30 Ντάρμσταντ – Σαντχάουζεν, COSMOTE SPORT 8

15:00 Καβάλα – Ιεράπετρα, ΕΡΤ3

15:00 Λεγανές – Μπέτις, COSMOTE SPORT 7

15:00 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός, NOVASPORTS 1

15:00 Αήττητος Σπάτων – Παλληνιακός, telesport.gr

15:00 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αλμωπός, insport.gr

15:30 Αγιαξ – Βάαλβαϊκ, NOVASPORTS 4

16:00 Γιουβέντους – Μπρέσια, NOVASPORTS 3

16:00 Σαμπντόρια – Φιορεντίνα, NOVASPORTS 5

16:00 Σασουόλο – Πάρμα, NOVASPORTS 24

16:00 Αστον Βίλα – Τότεναμ, COSMOTE SPORT 1

16:30 Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 3

17:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης, ΕΡΤ SPORTS

17:00 Εΐμπαρ – Σοσιεδάδ, COSMOTE SPORT 2

17:15 Ξάνθη – Λαμία, ΕΡΤ SPORTS

17:15 Βόλος – Αστέρας Τρίπολης, NOVASPORTS 2

17:45 Τσβόλε – Φέγενορντ, NOVASPORTS 4

18:30 Αρσεναλ – Νιούκαστλ, COSMOTE SPORT 1

19:00 Κάλιαρι – Νάπολι, NOVASPORTS 3

19:30 Αρης – ΑΕΚ, NOVASPORTS 1

19:00 Μάιντζ – Σάλκε, COSMOTE SPORT 3

19:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Οσασούνα, COSMOTE SPORT 2

19:30 Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο, COSMOTE SPORT 9

21:45 Λάτσιο – Ιντερ, NOVASPORTS 2

22:00 Λιλ – Μαρσέιγ, NOVASPORTS 3

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

16:00 Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε, COSMOTE SPORT 9

16:15 Russian Stars – World Stars, COSMOTE SPORT 4

17:00 Προμηθέας – ΑΕΚ, ΕΡΤ1

19:30 Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Μάλαγα, COSMOTE SPORT 8

20:00 Βιγιανόβα – Τεμπλ, COSMOTE SPORT 7

03:00 NBA All-Star Game, COSMOTE SPORT 4

04:00 Γιούτα – Ορεγκον, FOX SPORTS 

Βόλεϊ

19:00 Ηρακλής – Παναθηναϊκός, ΕΡΤ3

18:00 Περούτζια – Μπέργκαμο (Γ), COSMOTE SPORT 5 

Χάντμπολ

13:00 Αερωπός – Ολυμπιακός, ΕΡΤ SPORTS

18:00 Ζέγκεντ – Παρί Σεν Ζερμέν, COSMOTE SPORT 7

Σνούκερ

14:45 Welsh Open, EUROSPORT

20:45 Welsh Open, EUROSPORT

Μηχανοκίνητα

11:00 WRC Σουηδία, COSMOTE SPORT 5 

Τένις

16:30 ATP 500 ABN AMRO, τελικός, COSMOTE SPORT 6

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (16-2)

Διάβασε το »

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (15-2)

Newsteam 0 Comments

Γεμάτο το πρόγραμμα!

Ποδόσφαιρο

12:00 Αρης – ΑΕΚ (U19), Novasports.gr

14:00 Μαγιόρκα – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2

14:00 Αννόβερο – Αμβούργο, COSMOTE SPORT 3

14:30 Σαουθάμπτον – Μπέρνλι, COSMOTE SPORT 1

14:30 Γουέστ Μπρόμιτς – Νότιγχαμ Φόρεστ, NOVASPORTS 3

15:00 Βέροια – Τρίκαλα, ΕΡΤ3

15:00 Θερμαϊκός – Νέα Καλλικράτεια, insport.gr

16:00 Λέτσε – ΣΠΑΛ, NOVASPORTS 2

16:30 Λειψία – Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT 3

16:30 Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 7

16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 8

16:30 Αουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Μίντλεσμπρο – Λούτον, NOVASPORTS 5

17:00 Μπαρτσελόνα – Χετάφε, COSMOTE SPORT 2

17:15 ΑΕΛ – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 1

18:30 Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3

19:00 Μπολόνια – Τζένοα, NOVASPORTS 4

19:30 Ολυμπιακός – Πανιώνιος, NOVASPORTS 2

19:30 Νόριτς – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

19:30 Βιγιαρεάλ – Λεβάντε, COSMOTE SPORT 2

19:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 3

20:00 Μπενφίκα – Μπράγκα, COSMOTE SPORT 7

22:00 Γρανάδα – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 2

20:45 Ντεν Χάαγκ – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 5

21:00 Τουλούζ – Νις, NOVASPORTS 3

21:45 Αταλάντα – Ρόμα, NOVASPORTS 1

22:30 Ρίο Αβε – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, COSMOTE SPORT 7

Μπάσκετ

17:00 Αρης – Παναθηναϊκός, ΕΡΤ SPORTS

19:30 Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 8

22:00 Ανδόρα – Μάλαγα, COSMOTE SPORT 8

23:00 Νοτρ Νταμ – Ντιουκ, COSMOTE SPORT 9

03:00 NBA All-Star, State Farm All Star Saturday, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ

16:30 ΟΦΗ – ΠΑΟΚ , volleyleague.gr & crete2day.com

18:30 Κηφισιά – Ελπίς Αμπελοκήπων, volleyleague.gr

20:00 Φοίνικας Σύρου – Παμβοχαϊκός, volleyleague.gr

Χάντμπολ

15:00 ΠΑΟΚ – Προσοτσάνη Δράμας (Γ), Youtube / AC PAOK TV

18:00 Δράμα – ΠΑΟΚ, Youtube / AC PAOK TV

Πόλο

14:00 ΠΑΟΚ – Χίος, ΕΡΤ SPORTS

Σνούκερ

14:45 Welsh Open, EUROSPORT

20:45 Welsh Open, EUROSPORT

Μηχανοκίνητα

09:40 WRC Σουηδία, COSMOTE SPORT 5

12:05 WRC Σουηδία, COSMOTE SPORT 5

19:35 Φόρμουλα E, Μέξικο Σίτι, EUROSPORT

23:55 Φόρμουλα E, Μέξικο Σίτι, EUROSPORT

Ποδηλασία

18:00 Σειρά Pro, EUROSPORT 2

Τένις

16:00 ATP 500 ABN AMRO, COSMOTE SPORT 6

20:30 ATP 500 ABN AMRO, COSMOTE SPORT 6

UFC

03:00 Corey Anderson – Jan Blachowicz, COSMOTE SPORT 8 

Boxing

05:00 Caleb Plant – Vincent Feigenbutz, COSMOTE SPORT 7

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (15-2)

Διάβασε το »