Ειδήσεις για Βουδαπέστη - Spoiler και νέα

Χάλκινος ο Γκολομέεβ στα 50 νέα μέτρα ελεύθερο στη Βουδαπέστη

Newsteam 0 Comments

Στο βάθρο βρέθηκε ο Έλληνας κολυμβητής, ο οποίος κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στα 50 μέτρα ελεύθερο στο Ευρωπαϊκό της Βουδαπέστης. . για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr – Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διάβασε το »

Χάλινος ο Γκολομέεφ στα 50 νέα μέτρα ελεύθερο στο Ευρωπαϊκό της Βουδαπέστης

Απόστολος Χρήστου: Χάλκινο μετάλλιο στα 100μ. ύπτιο

Ο Απόστολος Χρήστου χάρισε ένα χάλκινο μετάλλιο στην Ελλάδα κατά την διάρκεια της 4ης ημέρας του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που γίνεται στην Βουδαπέστη. . για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr – Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Ντουντουνάκη: Πρωταθλήτρια Ευρώπης στα 100μ πεταλούδα με ρεκόρ!

Η Άννα Ντουντουνάκη πραγματοποίησε μια εξαιρετική εμφάνιση και κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο ευρωπαϊκό της Βουδαπέστης. . για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr – Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Καλλιτεχνική κολύμβηση: Αργυρό μετάλλιο για την Ελλάδα μας στο Κόμπο

Καλλιτεχνική κολύμβηση: Η Ελλάδα κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο στο πρόγραμμα του Κόμπο κατά την διάρκεια των αγώνων του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.  . για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr – Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Κολύμβηση: Η ελληνική αποστολή για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα

Από 18 αθλητές θα εκπροσωπηθεί η Ελλάδα στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κολύμβησης που διεξάγεται στη Βουδαπέστης από 16 έως 23 Μαΐου. από το sportime.gr. για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr – Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο